LHV järelmaksuga saad kauba eest tasuda osade kaupa

 • Vastus taotlusele mõne minutiga.
 • Sissemakse alates 0 eurost.
 • Tasuta ennetähtaegne tagastamine.
 • Haldustasu 0,99 €/kuu
 • Täida järelmaksu taotlus. Taotluse tegemine on tasuta ja ei kohusta lepingut sõlmima.

 • Mõne hetkega välja sinu limiidi, mille ulatuses saad 90 päeva jooksul järelmaksuga osta.

 • Anna kaupmehele teada, et soovid osta toodet või teenust LHV järelmaksuga.

 • Allkirjasta leping kaupmehe juures paberil või digitaalselt Mobiil-ID, ID-kaardi või Smart-ID abil.

Järelmaksu tingimused

 • Intress fikseeritud 8,9%.
 • Lepingutasu alates 9,90 eurost.
 • Krediidisumma 50 – 15 000 eurot.
 • Lepingu pikkus 3-72 kuud.
 • Limiit kehtib 180 päeva.

Lisateavet saad lhv.ee/jarelmaks või 6 802 700

Arvuta kuumakseJärelmaksu pakub AS LHV Finance. Tutvu tingimustega müügikohas või lhv.ee/jarelmaks ja küsi nõu meie asjatundjalt.

Järelmaksu igakuise osamakse suurus on 100,13 € ja krediidi kulukuse määr on 19,89% aastas järgmistel näidistingimustel: kauba/teenuse maksumus 2000 €, sissemakse 0%, krediidisumma 2000 €, intress 8,90% väljastatud krediidisummalt aastas (fikseeritud), lepingutasu 19,90 €, igakuine haldustasu 0,99 €, järelmaksu periood 24 kuud, tasumine igakuiste annuiteetmaksetena, maksete kogusumma 2403,18 € ja tagasimaksete summa 2403,18 €.

Ei soovi maksta kogu summat korraga? Maksa osamaksete kaupa!

ESTO järelmaksu puhul on tegemist ülimalt kiire ning mugava makselahendusega, mis aitab koostada sulle sinu poolt valitud perioodi alusel maksegraafiku. Makselahendus teeb otsuse reaalajas ning aitab ostu sooritada vähem kui 60 sekundiga.

Lisa sobivad tooted ostukorvi, kinnita oma tellimus ning vali makseviisidest ESTO järelmaks. Ostu kinnitamisel vali endale sobiv periood, igakuise osamakse suurus ning digiallkirjasta mugavalt ID-kaardi, Smart-ID või Mobiili-ID abil.

● ESTO järelmaksu saavad taotleda kõik 18-70. aastased Eesti Vabariigi kodanikud.
● ESTO järelmaksu on võimalik vormistada kiirelt ja mugavalt ka juriidilisele isikule.
● ESTO järelmaksu pakub ja haldab ESTO AS.

TÄHELEPANU! Iga järelmaks on finantskohustus. Enne järelmaksulepingu sõlmimist tutvuge vastava teenuse tingimustega ning vajadusel konsulteerige asjatundjaga. ESTO AS järelmaksu krediidi kulukuse määr on 15.5% aastas järgmistel näidistingimustel: krediidi summa 799 EUR, kauba/teenuse maksumus 799 EUR, sissemakse 0%, fikseeritud intressimäär 7.90%, lepingutasu 0 EUR, krediidi kogusumma ja tagasimaksete summa 925.2 EUR eeldusel, et krediit tagastatakse 24 kuu jooksul igakuiste võrdsete osamaksetena suuruses 38.55 EUR. Tutvu enne lepingu sõlmimist tingimustega ja vajadusel konsulteeri spetsialistiga. Järelmaksu pakub ja haldab ESTO AS.

MIS ON ESTO? ESTO on finantsteenuseid pakkuv ettevõte, mille algusaeg ulatub aastasse 2016. Bränd sai alguse vajadusest uue generatsiooni makselahenduste järele, mis oleksid sobilikud nii lõpptarbijale kui ka müüjale. Täna pakub ESTO kõige suuremat valikut erinevaid makselahendusi Baltikumis ning ESTO partnervõrgustikku kuulub üle 2000 koostööpartneri ja kaupluse ning üle 200 000 kliendi.

Tutvu tingimustega siin: esto.eu/ee
Vajadusel kontakteeruge ESTO AS töötajaga – info@esto.ee või www.esto.ee LIVE chat-aknas.